Kiosk Üretiminde 19. Yıl

Gonca Grubu, kiosk üretimindeki 19 yıllık Avrupa Vizyonu tecrübesi, sürekli kendini yenileyen kiosk sistem teknolojisi, ekonomik ve ergonomik tasarımlarıyla ülkemizin önde gelen kiosk üretici firmasıdır.

4 yıldır katıldığımı CeBIT Hannover teknoloji fuarında, Avrupa’da Kiosk markamızı yaratmak yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

27 yıllık sektör tecrübesi ile kiosk sistemler konusunda Türkiye’nin en iyi Kiosk Sistem Çözümleri Üretici firmasıdır. Kendi özel tasarımlarında üst düzey teknoloji kullanarak 19 yıldır Avrupa Birliği standartlarında dokunmatik kiosk sistemleri üreten Gonca Grubu aynı zamanda yurt dışına kiosk kabin ihracatı yapan üretici firma özelliğine sahiptir.

Kiosk sistem çözümleri üretimine 27 yıllık yazılım geliştirme tecrübesini de ekleyerek birçok kurumsal proje ve genel kullanıma uygun kiosk sistem çözümleri gerçekleştirmiştir. Gonca Grubu tarafından geliştirilen, Uzaktan Erişim imkanı yaratarak Kiosk sistemi kontrol eden “Kiosk Yönetim Konsolu Yazılım Uygulaması” bu tarzdaki çalışmalara son derece akıllı bir çözüm yaratmaktadır.

Kurumsal uygulamalarda değişik tarzda kiosk kabin tasarımı isteği olması durumunda, tasarım ekibi ile isteğe özel Kiosk Kabin dizayn ve üretimi gerçekleştirme imkanı sağlanmaktadır.

KIOSK ÜRETİMİNDE GONCA GRUBU FARKI

Gonca Grubu, kiosk çözümlerinde üst düzey teknoloji kullanarak, uluslar arası standartlara göre üretim planlaması yapmaktadır. Kiosk modelleri her türlü koşulda kusursuz çalışacak düzeyde geliştirilmiştir. Çağımızın gelişen ve değişen iş ortamlarında, interaktif iletişimin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydeki kiosk çözümleri yapısı Gonca Grubu Kiosk çözümlerinin önemini gittikçe arttırmaktadır. Kiosk Sistemler, fonksiyonel kullanımı ve esnek yapısı ile teknolojik farklar yaratmaktadır. Birim kiosk maliyeti, diğer uygulamalardan ekonomiktir. Video, müzik ve fotoğraf desteği, esnek kiosk ekran tasarımları, görsel efektler kullanıcıyı diğer uygulamalardan daha fazla etkiler. Kiosk Bilgi Bankası, kolaylıkla güncellenebilir ve içeriği genişletilebilir. Amaca göre, internet surf kontrolü ve takibi yapabilen esnek kiosk yapısı vardır. Network sistem üzerinden, online veya ofline kiosk monitoring data server raporlaması. Bağımsız veya network üzerinden kontrollu kiosk sistem olarak çalışır. Yurtiçi ve yurtdışı kiosk kullanım değerlerine sahiptir.

[rev_slider kiosk-footer]