Hotel Info Kiosk Görsel

INFex Hotel | Info Kiosk Concierge & Concept

INFex HOTEL | Info Kiosk Yönetim Yazılımı

 • Otelin tanıtımı dokunmatik ekranlı INFO KIOSK sistemle, sürekli ve kaliteli bilgi aktarılmasını sağlar.
 • Bilgi eksikliğinden kaynaklanan INFO problemlerini en aza indirerek, 24 saat hizmet verir.
 • Info Otel Kiosk Yönetim Yazılımı “Otele ait bilgilerin (foto, video, text) aktif edilmesi” için ekran görüntülerini tasarlamaya ve interaktif dokunmatik ekran butonlarına görev atamaya yarar. Kiosklar üzerinde dokunmatik dolaşmayı sağlayan; uygulama geliştirme yönetim aracıdır.
 • Otel Kiosk Yönetim Yazılımı; bilgi girişi için ekran görüntülerini tasarlamak üzere hazırlanmış paket yazılım olarak ve eğitimi verilerek teslim edilmektedir.
 • Otele ait bilgi girişi, kullanımı kolay yazılım üzerinden otel bilgi işlem bölümü tarafından uygulanır.

 

Hotel Concierge Info Kiosk

Congierge Info Kiosk Sistemin Amacı:

Otelde konaklayan misafirlerin ihtiyacı olan; Otel ve şehir hakkındaki genel enformasyon bilgileri (foto – video – 360 video – text) 24 saat Dokunmatik Ekranlı Concierge Hotel Info KIOSK Sistem ve yazılım uygulaması üzerinden self servis hizmet olarak verilmektedir.

 

Concierge Info Kiosk Sistem; otel konuklarına günlük turlar, araç kiralama, transfer ve şehir içi bilgilendirmeleri ile ilgili görselli ve detaylı bilgi verilmesini sağlar. Konuklar, kiosk sistem aracılığı ile bilgi almak istedikleri konulara zaman kaybetmeden detaylı bir şekilde inceleyip daha hızlı sipariş verebilirler.

 

Otel konuklarının almak istedikleri hizmetleri anlatan ve içeriğinde neler yapıldığını gösteren fotoğraf ve canlı video görüntüleri işlenerek tanıtım yapılır. Bu bilgiler dokunmatik ekranlı kiosklar üzerinden, aktarılıp daha fazla etkileyerek satışı arttırma imkânı sağlanır.

Concierge Info Kiosk, Rezervasyon-Satış Sistemi:

 • Otel konuklarına satışı yapılan “günlük tur, araç kiralama, transfer vb.” hizmetlerin; foto, video, text destekli rezervasyon ve satış işlemlerinin dokunmatik ekrana sahip INFO KIOSK sistem üzerinden yapılmasını gerçekleştirir.
 • Kiosk sistem ile ayrıntılı bilgi aktarılıp, birçok hizmetin rezervasyon ve satış işlemlerinin on-line yapılarak artması sağlanır.
 • Günlük tur satışlarında bilgi eksikliğinden kaynaklanan INFO problemlerini en aza indirerek, 24 saat on-line günlük tur satışı ve info hizmeti verir.
 • Sistemin teknolojik yapısı uzun vadeli planlanarak içerik değişikliğine açıktır.

Tur Satış ve Rezervasyon Kiosk Uygulaması

Otel konukları, tercih ettikleri günlük turları ve gitmek istedikleri günü kiosk üzerinden seçerek, oda numarası veya ad soyad girerek rezervasyon yapar, sipariş verirler. Verilen siparişler on-line internete bağlı kiosk üzerinden Acenta merkezine iletilerek değerlendirilir.

Acenta Info Kiosk Reklam & Sponsor ve Müşteri Sadakat Gelir Hedefleri

 • “Acenta Kiosk” üzerinden tur rezervasyonu veya tur siparişi veren misafirlere tur voucher’ları kesilirken, acenta tarafından düzenlenmiş plastik üye kartları verilerek bundan sonraki rezervasyonlarında özel indirimler ve puanlar toplayarak “müşteri sadakatini” arttırıcı özel bir uygulama haline getirilir. Ayrıca plastik müşteri kartlarının üzerine sponsor firmalardan reklam alınarak gelir edilir.
 • Müşteri sadakatini hedefleyen “Acenta Info Kiosk” sistemi; sponsor firmaların ürünlerini, reklam kampanyalarını, ürün puan toplama ve ödül/promosyon dağıtımlarını yaparak müşterileriler ile uzun vadeli organik bağ kurulmasını destekler.
 • Acenta Kioskların ön cephesine sponsorlardan reklam alınarak katkıda bulunması sağlanır.
 • Sponsor firmalarla anlaşarak “Acenta Kiosk” ekranlarına logo, banner, ürün ve hizmet vb. reklam anlaşması yapılır. Yapılan reklam çalışmalarından gelir elde edilir.
 • Otel bünyesinde bulunan tüm ürünlerin ve Mağazaların tanıtımı kiosk üzerinde foto ve video destekli yapılarak, sponsor firmalardan reklam alınarak gelir edilir.

**Müşteri Anket Toplam Kalite Yönetim Sistemi;

* Günlük Turlara katılan müşterilerin, tur hakkındaki anket uygulamasını Kiosk sistemi üzerinden yapılarak, Müşteri Duyarlılığı ve Kalite Yönetimini kontrol etmesini sağlar.